Oficiální e-shop koktejlů Le Coq - ty s kohoutem 🐓

Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás na +420 792 319 721

Objektivita recenzí


Jak ověřujeme objektivitu recenzí?

 

Vážení návštěvníci,

Naší prioritou je vám nabídnout co nejobjektivnější informace o našich nabízených produktech. Proto je nutné, aby recenze zveřejněné na našich webových stránkách byly od opravdových uživatelů, kteří produkty skutečně použili.

Naše ustanovení v obchodních podmínkách vyžaduje objektivní hodnocení produktů a poskytnutí informací o jejich výhodách a nevýhodách. Je možné, že jste produkty, které u nás naleznete zakoupili jinde nebo je například dostali darem (ve zkratce jste produkty u nás nezakoupili, ale i tak jste je měli možnost vyzkoušet), tak jste u nás vítáni k vytvoření recenze, ale musíte dodržovat základní pravidla slušného chování a nedopouštět se šíření zjevně nepravdivých informací.

Námi zvolený tým dohlíží na to, aby recenze byly správné a odpovídaly skutečnosti. Pokud zjistíme jakékoli porušení, máme právo takovou recenzi odstranit.

Děláme vše pro to, abyste měli při nákupu našich produktů co nejlepší informace, a přistupujeme k recenzím s nejvyšší odpovědností a v souladu se zákony na ochranu spotřebitelů.

S pozdravem, Tým Kvalitnípití.cz